Як користуватися Атласом
- Карти і описи до них;
- Довідки, які доповнюють карти і описи.
На деяких сторінках сайту Зміст Атласу відображається в меню у верхньому правому куті сторінки.
Більшість карт демонструють політичну ситуацію станом на заданий момент часу (рік, місяць). Їхні назви і датування зазначені вгорі зображення.
Базова рамка карт Атласу охоплює територію від Британських островів на заході до Аляски на сході та від Арктики на півночі до Аравійського та Корейського півостровів на півдні. В Атласі такі карти називаються “Північна Євразія”. Деякі з них доповнені розширеннями (“кишенями”), які показують ситуацію поза основною рамкою.
Крім “Північної Євразії”, в Атласі також є карти більшого масштабу, присвячені окремим регіонам, місцевостям та населеним пунктам.
Опис – це коротка характеристика історичного періоду, якому присвячена карта. Як правило, в Описі йдеться про події, що передували ситуації, показаній на карті. Заголовок опису характеризує весь охоплений період, а не лише рік супровідної карти.
Умовні знаки на лівій панелі – специфічні для кожної карти. Додатково внизу панелі є меню “Всі умовні знаки” для переходу на сторінку з докладним поясненням знакової системи Атласу. Також на панелі “Умовні знаки” конкретизовано датування карти.
На більшості карт локалізовані інтерактивні значки-маркери, при наведенні на які спливає вікно-підказка, а при кліку відбувається перехід на іншу сторінку.
Незабаром на сайті з’являться додаткові мовні версії – англійська та російська.